Fan Club PHYTO Polska


Instagram

poniedziałek, 25 czerwca 2012

[*]

Odeszła.


Nasza mała księżniczka.


Była młodą, zabawną, szaloną i kochaną małą łobuziarą.
Najlepsza, najukochańsza, niezastąpiona.


Zawsze pełna energii i czujna.
Pozostanie na zawsze w naszej pamięci.


13 komentarzy :

 1. :( tak mi przykro... tule Cie mocno, bo wiem, ze zadne slowa nie ukoja tego bolu :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo mi przykro :(( zwłaszcza że wiem, jakim pies staje się członkiem rodziny... Ale na pewno miała z Tobą super pieskie życie!:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kurczę, przykro mi bardzo, bo to nie odchodzi zwierzę, tylko właśnie członek rodziny :(

  OdpowiedzUsuń
 4. bardzo mi przyko - wiem dokladnie jak sie czujesz bo przeszlismy przez to rok temu

  OdpowiedzUsuń
 5. Wierzę, że hasasz sobie na zielonej trawce za Tęczowym Mostem. Tak lubiłaś biegać... Mała wielka duchem Kochana Pinczerka! Pusto bez Ciebie i cicho. Szczeknij mi kiedyś we śnie!

  OdpowiedzUsuń
 6. Jejku Kochana, tak mi Ciebie szkoda... Wiem, że już pisałam wcześniej, ale nie wiem, nie mogę przestać myśleć że mi smutno z powodu Twojej małej towarzyszki i chciałam Ci jeszcze raz napisać że mi przykro i wiem że i tak żadne słowa nie pomogą, ale żebyś wiedziała że jesteśmy z Tobą!

  OdpowiedzUsuń
 7. Jejuuu, co prawda dałam sobie szlaban na blogowanie do końca sesji, ale MUSZĘ go złamać, żeby napisać Ci chociaż słowo otuchy :( Trzymaj się!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Gosiu <3 doceniam to. Ucz się pilnie i życzę Ci powodzenia na egzaminach. Brakuje mi Ciebie w blogosferze, ale rozumiem. Życzę Ci, żeby sesja przebiegła po Twojej myśli i żebyś miała zasłużony czas letniego wypoczynku podczas wakacji. Trzymam mocno kciuki.

   Usuń
 8. ojjjj ;( to zawsze takie smutne jak odchodzi ukochane zwierzątko...ja po moim poprzednim piesku płakałam tydzień, bardzo to przeżyłam no ale niestety taka jest kolej rzeczy i nic nie można zrobić... na pewno przy Was była szczęśliwym pieskiem.

  OdpowiedzUsuń