Fan Club PHYTO Polska


Instagram

wtorek, 8 stycznia 2013

Wasi ulubieńcy :)


Rok 2012 był początkiem mojej przygody z blogowaniem. Tematyka bloga jest bardzo różnorodna, jednak zawsze opiera się na moich własnych doświadczeniach, obserwacjach, przemyśleniach i zdobytej wiedzy. Myślę, że z powodzeniem można podłączyć go do kategorii blogów lifestyle'owych. Na początku nowego roku przyszedł czas na stworzenie rankingu 10 moich wpisów, które w 2012 roku stały się najbardziej popularne i najchętniej przez Was czytane :)

Żeby przejść do postu, który Cię zaciekawił kliknij na odpowiednie zdjęcie :)

Pierwsze miejsce:
- Czyli wpis na temat popularnego ostatnio w Polsce sklepu TK Maxx. Przez niektórych nazywanego [tikej mex] a przez innych [teka max] ;)
Jeśli nadal nie wiesz co to za sklep lub nie potrafisz się w nim odnaleźć i trudno Ci znaleźć tam coś dla siebie, lub zastanawiasz się czy wogóle warto tam zajrzeć na zakupy, chociażby wyprzedażowe, to zapraszam do przeczytania posta, w którym te tematy zostały ujęte bardzo obszernie i myślę, że wyczerpująco :)

 Drugie miejsce:
- To wpis o bąbelkowej herbacie, czyli popularnej [babl ti]. Zawojowała ona polski rynek i stała się tak popularna, że obecnie można ją kupić prawie wszędzie. Jeśli nadal nie wiesz co to za napój, a chcesz być na topie i trendy polecam Ci jak najszybciej spróbować i przekonać się jak smakuje, ale żeby wiedzieć co i gdzie szukać, najpierw przeczytaj mojego posta :)


 Trzecie miejsce:
- Należy do 3 wpisów o jednym z największych festiwali muzycznych w Polsce. Chodzi tutaj oczywiście o Woodstock. Jeśli do tej pory nie widziałeś zrobionych przeze mnie zdjęć i nakręconych filmów, to zapraszam do obejrzenia. Być może odnajdziesz na nich siebie lub swoich znajomych :)Czwarte miejsce:
- Tutaj uplasował się wpis o zakupach w Sephorze. Kto ich nie lubi? Jeśli jesteś fanem tej perfumerii, wspaniałych okazji i pachnących kosmetyków to nie zwlekaj, ale przeczytaj :)

Piąte miejsce:
- Czyli jedne z moich ulubionych słodyczy. Zaskakujące smaki i kolory. Kliknij na zdjęcie obok, jeśli chcesz poznać i przekonać się co smakuje mi najlepiej.Może od tej pory będą to także Twoje ulubione cukierki :)Szóste miejsce:
- W tym poście przedstawiam Wam najlepszy sposób na to, jak sprawić, żeby zakupy w Twoim ulubionym sklepie były zawsze przyjemnością. Kto z nas nie lubi szalonych okazji, zniżek i promocji? Zobacz gdzie warto kupować i dlaczego :)

Siódme miejsce:
- Tutaj medal należy się daniu, które najbardziej spodobało się moim czytelnikom. Oto czas na to, żeby pochwalić się, czy rzeczywiście wypróbowaliście ten przepis. Jeśli jeszcze go nie znasz, to jak najszybciej nadrabiaj zaległości :)

Ósme miejsce:
- Czas na porządki. Jak sprawić, żeby przebiegły sprawnie i przyjemnie? W tym poście znajdziesz sprawdzone  rady, by Twój dom zawsze lśnił czystością :)


Dziewiąte miejsce:
- Należy się uwielbianym przez wszystkich woskom firmy Yankee Candle. Czy jest wśród Was ktoś kto nie wie o czym piszę? Jeśli jesteś miłośnikiem pięknych zapachów ten post nie może ujść Twojej uwadze :)


Dziesiąte miejsce:
- W czołówce nie mogło zabraknąć także informacji o tym, co mam w swojej torebce. Jesteś ciekaw? To zapraszam do obejrzenia :)Posty zawierają zaktualizowane przeze mnie informacje i odpowiedzi na wszystkie zadane mi przez Was pytania.
Coś umknęło Twojej uwadze? Kliknij na zdjęcie i nie pozwól byś pozostał w tyle:)

2 komentarze :

  1. Bardzo fajni ulubieńcy! Niestandardowi :) I przy okazji niezły przekrój tematyki bloga :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Twój post przypomniał mi że nadal nie wykorzystałam karty na napój w bubble tea ;) Muszę się w końcu wybrać!:)

    OdpowiedzUsuń