Fan Club PHYTO Polska


Instagram

środa, 2 stycznia 2013

2 dzień nowego roku :)

Dzisiaj wybrałam się na bezglutenowe zakupy. Obecnie moja dieta bazuje na świeżych warzywach, bananach i cytrynach.


Spożywam również produkty nieprzetworzone i oczywiście te, na których widnieje znak przekreślonego kłosa.


W mojej torbie z zakupami znalazł się także świeży filet z łososia, z którego przygotowałam prosty, szybki i smaczny obiad :)


A oto moje dzisiejsze zakupy w Diverse. Otrzymałam nową kartę stałego klienta. Będzie ona działać na trochę innych zasadach niż ta poprzednia. Obecnie za każde wydane 500 zł przysługuje nam bon o wartości 50 zł  :) Dotyczy to także zakupów w sklepie internetowym.

Aktualizacja: Rejestrując się w DiverseClub trzeba wyrazić zgodę na przetwarzanie, sprzedawanie i dysponowanie swoimi danymi. Ja jednak podziękuję :)

A jak spędzam dzisiejszy wieczór ? Nadrabiając prasowe zaległości :) Towarzyszy mi grudniowy oraz styczniowy egzemplarz mojego ulubionego kobiecego magazynu oraz filiżanka herbaty Darjeeling firmy Twinings.


A jak mija Wasz drugi dzień w nowym roku ? :)

5 komentarzy :

 1. Zmęczona po pracy spędzam czas z ukochanym :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Od nowego roku bardzo chciałam zmienić dietę na bardziej zdrową i stabilną. Muszę poczytać o tym. Tak mi te Twoje warzywa i banany przypomniały o tym :)

  OdpowiedzUsuń
 3. W drugi dzień nowego roku wróciłam do Polski po wymarzonym sylwestrowym wyjeździe i cały dzień ładowałam swoje akumulatory :) Niebawem relacja z wyjazdu na moim blogu.

  Póki co, narobiłaś mi ochoty na łososia :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja lubię czytać książkę z kubkiem kakao:)

  OdpowiedzUsuń