Fan Club PHYTO Polska


Instagram

piątek, 31 sierpnia 2012

Nasz Dzień :)

Dzisiaj jest Międzynarodowy Dzień Blogerów :)
Z tej okazji składam Wam wszystkim miłych chwil, udanych dni, miesięcy pełnych sukcesów i radości, spełnionych lat :)
Życzę Wam, moje Koleżanki Blogerki i Koledzy Blogerzy, aby Wasze blogi przyciągały coraz to nowych, wiernych czytelników, żeby były źródłem inspiracji dla innych, miejscem, do którego chce się wracać i w którym bez trudu nawiązuje się dialog :)


Polecę Wam teraz, bo taka jest tradycja, 5 najlepszych blogów, które najczęściej i najchętniej odwiedzam :)

Blog Lucy - nastolatki mieszkającej w Norwegii. Ma psa, robi świetne zdjęcia i pisze o swoim codziennym życiu. Czytając jej notki powracam do czasów, kiedy byłam w podobnym wieku i za każdym razem są to bardzo miłe wspomnienia :)

Kredens Babci Marianny - właścicielką tego bloga jest bardzo sympatyczna kobieta, którą z pewnością warto poznać :) Ma 2 konie, 2 śliczne córeczki i cechuje ją wielki optymizm :) To typowa domatorka, która kocha swój dom wielką miłością. Jest to bardzo wyjątkowy Dom, z historią, uroczymi domownikami i pięknymi wnętrzami.

Czarna kosmetyczka ;) - na tego bloga zaglądam już od bardzo dawna. Pamiętam Iwetto z czasów kiedy jeszcze nagrywała filmiki i wstawiała je na YT :) Jej blog należy do kategorii lekkich i przyjemnych. To miejsce gdzie zawsze miło spędza się czas.

Weronika :) - piękna dziewczyna, która prowadzi blog o modzie i marzy o życiu w Nowym Jorku :)  Publikuje świetne zdjęcia i pisze dużo dobrego tekstu. Zachwyt nad jej urodą i wdziękiem trwa u mnie już 2 lata :)

Missesstyle - właścicielkę tego bloga darzę bardzo dużą sympatią :) To ona jest jedną z pierwszych czytelniczek mojego bloga i to ona właśnie jest wytrwałą komentatorką moich wpisów już od samego początku. Pozdrawiam Cię gorąco i dziękuję Ci, że jesteś :)

=-*-=-*-=-*-=-*-==-*-=-*-=-*-=-*-==-*-=-*-=-*-=-*-==-*-=-*-=-*-=-*-==-*-=-*-==-*-=-*-=

Nawet nie wiecie jak trudno było mi wybrać tylko 5 blogów spośród tych, które odwiedzam codziennie. Postanowiłam, że do czasu opublikowania nowej notki udostępnię w moim profilu wszystkie blogi, które obserwuję. Jeżeli jesteście ich ciekawi to zapraszam :) klik, klik

10 komentarzy :

 1. Obserwujesz mnie :))))

  Wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Twojego bloga ! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ależ oczywiście ;) dziękuję za życzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj tak, i Tobie, i sobie również życzę wielu wiernych "czytaczy", mnóstwa uśmiechów w komentarzach i niekończących się inspiracji na nowe notki :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Wzajemnie, najlepsze życzenia, wielu inspiracji:D

  OdpowiedzUsuń
 5. ooo dzięki Tobie poznałam 2 blogi, które przykuły moją ciekawość :)
  http://iblackbeautybag.blogspot.com/
  i
  http://raspberryandred.blogspot.com/

  a Tobie i Twojemu Blogowi wszystkiego najlepszego życzę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. super :) i właśnie o to chodzi w tym Dniu :) o zapoznawanie swoich czytelników z nowymi blogami, które być może ich zainteresują :)

   Usuń
 6. Dziękuję, faktycznie sprawiłaś mi miłą niespodziankę :) I też polubiłam blogi, które poleciłaś :)

  OdpowiedzUsuń
 7. ooo - dzień blogera :) nie wiedziałam o takim dniu :D
  zatem wszystkiego najlepszego w tym wyjątkowym dniu :**


  www.classicorcool.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Hej:-) Otagowałam Cię i zapraszam do zabawy :-)http://swiatwkolorach.blogspot.de/2012/09/versatile-blogger-award.html

  OdpowiedzUsuń